„SkyVault“ serija

Dideli vamzdiniai reflektoriai didelėms erdvėms

Dideli vamzdiniai reflektoriai didelėms erdvėms

„SkyVault“ – natūralios šviesos galia

Mūsų siūlomas didžiausias vamzdinis reflektorius „SkyVault M74 DS“ (29 colių skersmens) suprojektuotas taip, kad nuo lubų iki grindų apšviestų dideles ir aukštas patalpas atviromis lubomis. Įrenginį galima derinti su priedais, kurie padeda visapusiškai valdyti apšvietimo lygį.

Modulinė iš prigimties

Universalumas – tai ne vienintelė geroji sistemos „SkyVault“ ypatybė. „SkyVault“ produktų serija, apimanti įvairius šviesai gaudyti skirtų kupolų derinius, prailgintus vamzdinius reflektorius ir papildomai užsakomą stiprintuvą, kuriais šviesa perduodama į pastato vidų, padeda sukurti galingą sistemą, pritaikomą įvairioms didelėms erdvėms apšviesti.

Koncentruojamas didžiulis saulės šviesos kiekis

Iš pradžių šviesa sugaunama standartiniuose kupoluose, kurie gali būti su viengubu ar dvigubu stiklu arba su pasirenkamais apsaugos elementais. Paskui didžiuliais „SkyVault“ kolektoriais net mažu kampu krintantys saulės spinduliai koncentruojami ir nukreipiami žemyn, tuo pačiu metu išfiltruojant infraraudonųjų spindulių šilumą.

Toli sklindanti šviesa

Unikalūs sistemos M74 DS apatinės dalies komponentai – nuo prizminio šviestuvo iki papildomai užsakomo stiprintuvo – perduoda didžiausią kiekį dienos šviesos į patalpas aukštomis lubomis ir taip padeda apšviesti reikiamą zoną.

Natūralios šviesos poveikį sustiprinantys priedai

Produktų serija „SkyVault“ turi priedų, kurie ne tik padeda reguliuoti į pastatą patenkančios šviesos kiekį, bet ir sumažina šilumą. Šiais priedais, kaip ir bet kuriais kitais „Solatube“ pagalbiniais reikmenimis papildyta natūralaus apšvietimo sistema veikia taip pat puikiai, kaip ir atrodo.

„SkyVault“ technologija

Kaip tai veikia

„SkyVault“ pritemdymo įtaisas „Daylight Dimmer“

„SkyVault“ pritemdymo įtaisas „Daylight Dimmer“ – tai tikras perversmas natūralaus apšvietimo srityje, nes dabar dienos šviesa netrukdys mėgautis krepšinio varžybų, teatro spektaklių arba filmų peržiūra, taip pat galėsite reguliuoti šviesą prekybos parodose, įmonės posėdžiuose ir pan. Įsileiskite daugiau dienos šviesos, kai to reikia, arba beveik visiškai užtemdykite patalpą.