Technologija

Esame pasyviai agresyvūs.

„SkyVault“ serija

„SolaMaster“ serija

„Brighten Up“ serija

Apšvietimo natūralia šviesa sistemos su pasyviąja technologija

Mes, įmonės „Solatube International“ specialistai, apšvietimo natūralia šviesa sistemas sąmoningai projektuojame pasitelkdami pasyviąją optinę technologiją, kuri padeda gerokai sumažinti sistemos sąnaudas ir priežiūros darbų poreikį. Šią technologiją tobulinome pastaruosius 20 metų – siekėme užtikrinti, kad „Solatube“ apšvietimo natūralia šviesa sistemos veiktų geriau, negu bet kurios kitos rinkoje siūlomos panašios sistemos su vamzdiniais reflektoriais.
Kitaip negu „Solatube“ apšvietimo natūralia šviesa sistemos, aktyviųjų sistemų eksploatacinės savybės užtikrinamos tik naudojant judamąsias dalis. Tačiau tokiu atveju yra daugybė komponentų, kurie gali sugesti ir sugenda: išeina iš rikiuotės atskiros detalės, nustoja veikti jungikliai, o elektros energijos tiekimo trukdžiai gerokai sumažina visos sistemos efektyvumą. Aktyviosios sistemos taip pat neveikia debesuotomis dienomis, todėl jos būna praktiškai nenaudingos tol, kol nepasirodo saulė.
Tačiau mes sukūrėme patentuotą „Raybender®“ technologiją, kuri optimaliai veikia saulės spinduliams krintant bet kokiu kampu. Dėl to ji dienos šviesą išnaudoja kur kas efektyviau nei sistemos su aktyviąja saulės sekimo technologija. Tą patį galima pasakyti ir apie mūsų patentuotus vamzdinius reflektorius „Spectralight Infinity“. Juose nėra judamųjų dalių, tačiau dėl savo veikimo pobūdžio jie kur kas veiksmingiau perduoda dienos šviesą ir mažiau iškraipo spalvas nei aktyviosios sistemos. Šios sistemos – tikras įrodymas, kad norint pasiekti didžiausią veiksmingumą visiškai nereikia sudėtingų judamųjų dalių.
Galutinis rezultatas – didelis palyginti nebrangių, puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčių apšvietimo natūralia šviesa sistemų pasirinkimas, kurios perduoda optimalų kiekį dienos šviesos tiek saulėtomis, tiek debesuotomis dienomis. Jas galima be vargo sumontuoti ir jų praktiškai nereikia prižiūrėti. Mes taip pat siūlome dideles įvairių komponentų pasirinkimo galimybes. Juos naudojant, sistemą galima pritaikyti atsižvelgiant į konkrečius su apšvietimu susijusius poreikius, taip pat stogo būklę ir bet kokios erdvės estetiką. „Solatube“ apšvietimo natūralia šviesa sistemos užtikrina didžiausią šviesos perdavimo efektyvumą (LTE), pastoviausią spalvinę temperatūrą (CTM) bei geriausią saulės šviesos ir šilumos prieaugio santykį, palyginti su bet kuria kita rinkoje siūloma apšvietimo natūralia šviesa sistema. Trečiųjų šalių atlikta fotometrija ir išsamūs produktų bandymai parodė, kad tiek projektuotojas, tiek galutiniai naudotojai gali būti visiškai ramūs – pastarieji galės mėgautis patikimu ir pastoviu natūraliu apšvietimu.
Jeigu norite daugiau sužinoti apie mūsų siūlomas naujoviškas pasyviąsias apšvietimo natūralia šviesa sistemas, spustelėkite kurį nors iš pirmiau pateiktų nuorodų.