„SkyVault“ serija

Kol kas didžiausia ir įspūdingiausia mūsų technologija

Solatube SkyVault Technology
„SkyVault“ serija kol kas yra didžiausia ir įspūdingiausia mūsų sistema, kurioje revoliucinė optika dera su pažangiausiomis technologijomis. Nesvarbu, ar norėsite pagerinti šviesos koncentravimą, fokusuoti šviesą didesniais atstumais ar tolygiai išsklaidyti ją erdvėje, „SkyVault“ serijos gaminiuose įtaisytos patentuotos technologijos užtikrins geriausią kiekvienos apšvietimo sistemos veikimą.
Solatube SkyVault Technology

Šviesos koncentravimas

Pažangi kupolų ir apšvietimo natūralia šviesa sistema su patentuota ant stogo montuojama technologija koncentruoja mažu kampu krintančią ryto, popietės ir žiemos dienų šviesą bei sustiprina šviesos srautą.

„Raybender®HD“ technologija

Vertikalūs, dienos šviesą koncentruojantys mikrolęšiai:

  • sutelkia didesnį mažu kampu krintančios šviesos kiekį, kad būtų galima kuo labiau padidinti šviesos koncentraciją;
  • didina šviesos srautą prieblandos sąlygomis ir žiemos mėnesiais;
  • leidžia ilgiau mėgautis natūralia šviesa, net jei lauke prieblanda.

„LightTracker™“ technologija

Naujoviškas įmontuojamasis kupolo formos reflektorius:

  • nukreipia ryte, vakare ar žiemą mažu kampu krintančius saulės spindulius taip, kad būtų perduodama kuo daugiau šviesos;
  • atspindi daugiau aplinkos šviesos ir sustiprina šviesos srautą;
  • užtikrina puikų apšvietimą visus metus.

Šviesos perdavimas

Vamzdiniai reflektoriai, padengti geriausiai pasaulyje šviesą atspindinčia medžiaga, nuo stogo į šviestuvą perduoda didžiausią kiekį dienos šviesos su mažiausiais nuostoliais ir beveik neiškraipydami spalvų.

Vamzdinis reflektorius „Spectralight® Infinity“

Geriausiai pasaulyje šviesą atspindinti medžiaga:

  • užtikrina 99,7 proc.* veidrodinį atspindį, taigi perduodamas didžiausias natūralios šviesos kiekis;
  • užtikrina gryniausią įmanomą spalvų perteikimą, todėl spalvos dar labiau tikresnės ir ryškesnės;
  • leidžia naudoti ilgus ir iki 90 laipsnių kampu pasuktus vamzdinius reflektorius, taigi užtikrinama galimybė apšviesti apatinius aukštus.

* Didesnis negu 99 proc. veidrodinis atspindys, kurio bangos ilgio savitasis atspindžio faktorius matomam spektrui siekia iki 99,7 proc.

Termoizoliacinė plokštė

Užtikrina neprilygstamą šiluminį efektyvumą. Du klimato kontrolės diskai, sujungti žiedu iš polikarbonato, užkerta kelią laidžiajam ir konvekciniam šilumos perdavimui, tačiau „Spectralight® Infinity“ medžiaga, kuria padegtas žiedo vidus, nesustabdo perduodamos šviesos.

„INFRAREDuction“

Tai į „Spectralight Infinity“ vamzdinį reflektorių integruota technologija, užtikrinanti patentuotą procesą, kurio metu filtruojami infraraudonieji spinduliai, siekiant maksimaliai padidinti saulės šilumą.

Išsklaidymas

Tolygiai išsklaidykite natūralią šviesą, akcentuokite darbo zonas, pritemdykite, kur reikia – kurkite pageidaujamą aplinką.