Apšvieskite tai, kas jūsų gyvenime geriausia

Naudodamiesi naujoviškomis „Solatube“ apšvietimo technologijomis, užliekite savo namus skaisčia natūralia šviesa. Paverskite tamsius namų kampelius jaukiomis erdvėmis.

Įspūdinga technologija

Įsileiskite į namus dar daugiau šviesos, pritaikę „Raybender® 3500“ technologiją ir sumontavę „LightTracker V™“ reflektorių. Mūsų naujoviškas dienos šviesą koncentruojančio kupolo ir integruoto reflektoriaus derinys perduoda tiesiog neįtikėtinai didesnį dienos šviesos kiekį, kad ir kokiu kampu ji kristų. Taigi šią technologiją šviesiuoju paros metu galima naudoti visus metus.

Vamzdiniai reflektoriai „Spectralight® Infinity“

Koncentruota šviesa sklinda vamzdiniais reflektoriais, pagamintais iš geriausiai šviesą atspindinčios pasaulyje medžiagos, apšviesdama net ir tamsiausius šešėlyje esančius kampelius.

Integruota saulės energijos technologija

Integruota saulės energijos technologija generuoja ir kaupia energiją naujam išmaniajam „NightLight“ šviestuvui.

PAŽIŪRĖKITE, KAIP TAI VEIKIA

Natūrali šviesa – bet kurioje jūsų namų patalpoje

Peržiūrėti galeriją

Produktų ypatybės, kurioms nėra lygių

Išskirtinių apšvietimo natūralia šviesa sistemų gamintoja „Solatube“ siūlo įvairius produktų variantus ir modelius, padėsiančius įsileisti natūralią šviesą į bet kuriuos namus. Galėsite pasirinkti jūsų būstui tinkamiausias konfigūracijas.

Skirtingoms zonoms pritaikyti variantai

Mūsų apšvietimo natūralia šviesa sistemas sudaro įvairūs vamzdiniai reflektoriai (160 DS ir 290 DS modeliai, kurių skersmuo atitinkamai sudaro 10 colių ir 14 colių, o ilgis – iki 30 colių), kurie padeda dienos šviesa užlieti įvairios paskirties ir dydžio erdves. Kartu su didesniu 290 DS įrenginiu siūlome žemo profilio kupolą, kuris leidžia užtikrinti vientisą stogo vaizdą.

Viskas prasideda nuo kupolų

Siūlome įvairius ant stogo tvirtinamus kupolus, kurie dera su dviem skirtingais „Soletube“ natūralaus apšvietimo sistemų dydžiais ir kurių kiekviename yra integruotos technologijos, padedančios koncentruoti kuo daugiau saulės šviesos net ir apsiniaukusiomis dienomis arba mažai saulėtose vietovėse. Kartu su didesniu 290 DS įrenginiu siūlome žemo profilio kupolą, kuris leidžia užtikrinti vientisą stogo vaizdą.

Tinka montuoti ant bet kokio stogo

„Solatube“ produktai yra nelaidūs vandeniui, todėl kupolus galima montuoti ant stogo su įvairiausia danga (nuo lakštų iki čerpių, įskaitant įvairiausius tarpinius variantus).

Akį traukiantys šviestuvai

Siūlome didelį įvairių – ir apvalių, ir kvadratinių – šviestuvų asortimentą, kurie nuostabiai išsklaido šviesą ir atskleidžia įvairių jūsų namų erdvių grožį.

Priedai ir pagalbiniai reikmenys

Saulės energija maitinami naktiniai šviestuvai, pritemdymo įtaisai, elektriniai šviestuvai ir ventiliacijos priedai – visi šie įvairūs papildomi produktai padės dar geriau apšviesti aplinką natūralia šviesa.

Apšvietimo natūralia šviesa technologija

PAŽIŪRĖKITE, KAIP TAI VEIKIA

Įrengti naująją „Solatube“ apšvietimo natūralia šviesa sistemą visai paprasta. Pažiūrėkite, kaip tai padaryti.