„SolaMaster“ serija

Intensyviausias natūralus apšvietimas. Didžiausias universalumas.

Tinka ir atviroms, ir uždaroms lubų konstrukcijoms. Naujos arba modifikuotos. Visa tai apibūdina apšvietimo sistemas „SolaMaster“.

„SolaMaster“ – lankstus sprendimas

Ši serija siūloma su trimis skirtingais kupolais ir skirtinga ilginamųjų vamzdžių konfigūracija, kurie yra tinkami tiek atviroms, tiek uždaroms luboms. Universalius „SolaMaster“ produktus galima pritaikyti įvairiems tikslams, atsižvelgiant į saulės šviesos kiekį konkrečioje vietovėje.

Skirtingi kupolai – daugiau dienos šviesos

Nuo 300 DS kupolo, skirto mažesnėms erdvėms, taip pat apšvietimo sistemoms modernizuoti, iki 330 DS įrenginio su integruotu reflektoriumi ir 750 DS kupolo su unikalia lęšių technologija – pasirinkimas didelis, tad natūralia šviesa apšviesite bet kokį objektą.

Tinka montuoti ant bet kokio stogo

Nesvarbu, koks jūsų pastato stogas ir kokį objektą norėsite apšviesti: „Solatube“ siūlo izoliacinius elementus, kurie atitiks visus jūsų dizaino poreikius ir konstrukcijos galimybes bei užtikrins, kad pro sistemą visiškai neįsiskverbtų vanduo.

Pasirinktą stilių atitinkantys šviestuvai

Tinka ir atviroms, ir uždaroms lubų konstrukcijoms. Apvalūs ir kvadratiniai. Prizminiai arba „OptiView“ modelio. Galite rinktis jūsų norimą interjero stilių geriausiai pabrėžiančius šviestuvus.

Vamzdiniai reflektoriai, užtikrinantys geriausią šviesos perdavimą

Ilginamuosius „SolaMaster“ vamzdinius reflektorius, padengtus geriausiai pasaulyje šviesą atspindinčia medžiaga, galima pasirinkti tokio ilgio ir išlankstytus tokiais kampais (iki 90 laipsnių), kad šviesa būtų perduodama praktiškai į bet kokią erdvę. Juose netgi gali būti sumontuotos papildomai užsakomos sekcijos su duobutėmis, kurios išlygina šviesos srautą ir užtikrina optimalų vaizdinį komfortą.

Priedai visapusiam natūralaus apšvietimo valdymui

Produktų serija „SolaMaster“ turi priedų, kurie ne tik padeda reguliuoti į pastatą patenkančios šviesos kiekį, bet ir sumažina šilumą.

NAUJIENA – Integruotas LED šviestuvų komplektas

Mūsų integruotas LED yra skirtas komercinėms reikmėms ir siūlo tradicinio apšvietimo integravimą į Solatube dienos šviesos sistemas. Tai leidžia naudoti tradicinį apšvietimą, kai dienos šviesa nėra optimalaus lygio dėl oro sąlygų arba paros laiko. Šio šviesos diodo integravimo pranašumai yra švaresnė lubų išvaizda, naktinio apšvietimo galimybės ir pritemdomas valdymas iš vieno šaltinio.

„SolaMaster“ technologija

„SolaMaster“ technologija