„Brighten Up“ produktų serija

Didelis poveikis mažoms patalpoms.

Technologija ankštoms erdvėms.

„Brighten Up“ produktų serija – nauja šviesa tamsioms patalpoms

Nedidelėse komercinių objektų erdvėse, tokiose kaip koridoriai, sanitarinės patalpos, nuošalūs kampeliai ir pan., dažnai stinga natūralios šviesos, nes jose nėra langų. „Solatube Brighten Up“ serija – tai puikus būdas atverti kelią dienos šviesai į nenumatytas ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Skirtingoms zonoms pritaikyti variantai

Mūsų „Brighten Up“ produktų seriją sudaro įvairūs vamzdiniai reflektoriai (160 DS ir 290 DS modeliai, kurių plotis atitinkamai sudaro 10 colių ir 14 colių, o ilgis – iki 30 colių), kurie padeda dienos šviesa užlieti įvairios paskirties ir dydžio erdves.

Viskas prasideda nuo kupolų

Siūlome dviejų skirtingų dydžių ant stogo tvirtinamus kupolus, kurie dera su dviem skirtingais „Brighten Up“ serijos natūralios šviesos šviestuvų dydžiais ir kurių kiekviename yra integruotos technologijos, padedančios koncentruoti kuo daugiau saulės šviesos net ir apniukusiomis dienomis arba mažai saulėtose vietovėse.

Tinka montuoti ant bet kokio stogo

„Brighten Up“ serijos produktų kupolus galima montuoti ant bet kokio tipo stogo: siūlomi įvairūs hidroizoliacijos variantai – nuo dėžės tipo konstrukcijų iki hidroizoliacinių antdėklų šlaitiniams ir nešlaitiniams stogams.

Akį traukiantys šviestuvai

„Brighten Up“ serija apima ir daugybę įvairių šviestuvų, kuriuos galima montuoti ant vientisų, kabamųjų arba atvirų lubų. Patrauklaus dizaino šviestuvai papuošia net nuobodžias komercines patalpas.

Priedai ir pagalbiniai reikmenys

Nuo pritemdymo įtaiso iki šviestuvų ir ventiliacijos priedų – įvairiausi papildomi produktai leis geriau apšviesti aplinką natūralia šviesa.

„Brighten Up“ technologija

PAŽIŪRĖKITE, KAIP TAI VEIKIA